Zakupy ze stylistką | Personal Shopping - Porta Kal
Personal Shopping w Praktyce
Czym jest Personal shopping?
01

Personal shopping w praktyce

Personal shopping jest usługą, która polega na wyjściu osobistej stylistki/personal shoppera oraz klienta (lub bez klienta, gdzie stylistka samodzielnie nabywa ubrania i dodatki w imieniu klienta i za jego pieniądze) do centrum handlowego lub galerii butików i zakupie zestawów ubrań dopasowanych do określonej sytuacji użycia, np. spotkania biznesowego, oficjalnej gali, ślubu czy rodzinnej uroczystości.

Personal shopping jest jedną z usług firmy specjalizującej się w doradztwie w kwestii doboru garderoby - pomoc w robieniu zakupów, przegląd obecnej garderoby, całościowe metamorfozy, czy też stylizacje ślubne – to tylko niektóre z usług, w których może Ci pomóc osobista stylistka.

02

Dopasowana i ułożona w zestawy garderoba

Personal shopping pozwala na budowanie własnej garderoby z wykorzystaniem doświadczeń profesjonalnego doradcy, dzięki czemu zyskujemy pewność, że nasze ubrania będą zawsze dobrze dopasowane, poprawne skomponowane oraz podkreślające atuty naszej sylwetki.

Podstawowym założeniem pracy stylistki jest dbanie o spójność naszego ubrania, wyglądu i stylu życia. Dlatego wszystkie zestawy dobierane są pod kątem indywidualnego charakteru sylwetki, określonych zapotrzebowań oraz typu kolorystycznego Klienta.

Wiąże się ze zrozumieniem, że personal shopper potrafi rzetelnie ocenić i dopasować określone zestawy, dając nam poczucie pewności siebie i komfort.

03

Zmiana nawyków, wyrazisty styl oraz duża pewność siebie

Personal shopping jest wreszcie nawiązaniem osobistej relacji, w której decydujemy się na porzucenie części naszych starych przyzwyczajeń lub zahamowań w kwestii doboru garderoby.

Uczymy się nowego spojrzenia na naszą sylwetkę, odnajdujemy właściwy dla siebie styl, zyskujemy wiedzę potrzebną do tworzenia własnych stylizacji na co dzień oraz na specjalne okazje.

W zamian otrzymujemy nowy wizerunek, bazujący na wiedzy o regułach ubierania się, doskonały wygląd, a także pewność siebie, bowiem wiemy już, na podstawie naszych indywidualnych cech sylwetki i typu kolorystycznego, co do nas pasuje, a co nie.

Moda stanowi najlepszy sondaż: mówi ona bowiem językiem, jakiego nie znają inne sondaże, językiem podświadomości.

Francoise Giroud

Copyright © Porta Kal. All rights reserved.

Designed by Brand Gravity