Osobista Stylistka | Wrocław, Warszawa, Kraków - Porta Kal
Zakupy ze Stylistką
Jakie problemy rozwiązujemy?
01

Zakupy ze Stylistką

- Budujemy świadomy styl

Najczęstszym problemem, z jakim spotykają się nasi Klienci, to trudności w dopasowaniu odpowiedniego stylu ubierania się do stylu życia i okazji.

Zakupy ze stylistką uczą rozpoznawania własnych atutów, maskowania niedoskonałości oraz budowania osobistej garderoby zgodnie z naszym charakterem, rodzajem wykonywanego zawodu, sposobem spędzania wolnego czasu oraz pod kątem sytuacji, w których przyjdzie nam się znaleźć.

Osobista stylistka doradza, inspiruje, pokazuje możliwości i gotowe rozwiązania w kwestii ubrań, doboru dodatków, tak abyś poczuł/a się atrakcyjnie oraz aby inni postrzegali Cię w taki sposób, na jakim Ci najbardziej zależy.

Znajmość trendów, fasonów, typu własnej sylwetki, kolorów, które do Ciebie pasują, sprawia, że przestajesz mieć w kwestii stylu wątpliwości, przez co zyskujesz pewność siebie i bez trudu radzisz sobie w każdej sytuacji, jeśli chodzi o dobór ubióru.

02

Znika problem "pustej szafy" oraz źle dobranej garderoby

Dzięki zakupom ze stylistką znika problem szaf wypełnionych rzeczami przypadkowymi, niepasującymi do siebie lub też od dawna nieużywanymi.

90% naszych początkowych Klientów buduje swoje garderoby w oparciu o stare nawyki, źle podsunięte pomysły, bez uwzględnienia własnego typu figury czy typu kolorystycznego.

Personal shopper, zanim uda sie dla Ciebie na zakupy, starannie dobiera do Ciebie odpowiednie kroje, fasony oraz kolory. Selekcja i wybór ubrań do Twojej garderoby dokonuje się w oparciu o wcześniej przeprowadzoną analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną.

Ustalana jest tak zwana baza ubraniowa, linia Twojego stylu oraz zapotrzebowanie pod kątem ubrań na konkretne okazje. Stylistka uczy, jakie zestawienia najlepiej wybierać, a jakich zdecydowanie unikać.

03

Kompletujemy gotowe zestawy ubrań na każdą okazję

Personal shopping to również oszczędność czasu i pieniędzy. Osobista stylistka, po analizie sylwetki oraz typu kolorystycznego, jest w stanie zaproponować Ci od razu konkretne zestawy ubrań dopasowane do codziennych sytuacji użycia lub określonych okazji.

Jakich? Spotkania biznesowe, wieczorowe wyjścia, ślub, urlop nad morzem, spotkania rodzinne, rozmowy w sprawie pracy i wiele, wiele innych. To, co charakteryzuje pracę osobistej stylistki, to pełen profesjonalizm w łączeniu dodatków, krojów, faktur, kolorów oraz nadawanie osobistego charakteru stylizacji.

Podczas zakupów osobista stylistka komponuje przykładowe zestawy ubrań na co dzień, do pracy, na przyjęcie. Wcześniej tworzy kilkanaście kombinacji innych zestawów, z ubrań które posiadasz już w swojej szafie. Przy okazji wykonuje także zdjęcia zestawów oraz listę ubrań, które powinny dołączyć i wzbogacić Twoją garderobę, kiedy znajdziesz czas na kolejne zakupy.

04

Podsumowując - co zyskujesz dzięki nam?

01Kompletujemy pełne zestawy ubrań –
nie martwisz się, w co się ubrać i doskonale wiesz, który strój będzie najbardziej odpowiedni, np. rano do pracy.

04Dobieramy odpowiednie dodatki –
wkładasz je bez zastanawiania, stanowią integralną i fascynującą cześć Twoich stylizacji.

02Uczymy trików i sztuczek –
wiesz już jak maskować własne niedoskonałości, jak eksponować swoje atuty, jak ukryć zmęczenie lub optycznie wysmuklić swoje nogi.

05Nie marnujemy czasu –
kompletujesz ubrania z własnym doradcą, który dba o Twój styl i zarządza Twoją garderobą za Ciebie.

03Ustalamy typ sylwetki oraz typ kolorystyczny – już nigdy więcej nie popełnisz modowych błędów, jesteś świadomy swojego rozmiaru i kolorów, które do Ciebie pasują.

06Uczymy stylu i pewności siebie –
Twoje ubrania kreują Twój wymarzony wizerunek i dodają pewności siebie.

Jeśli nie musisz każdego dnia wyglądać inaczej, to znaczy, że jesteś pewna siebie. Noszenie ubrań w jednym stylu jest o wiele bardziej szykowne.

K. Craig

Copyright © Porta Kal. All rights reserved.

Designed by Brand Gravity