Zakupy ze stylistką i stylizacje okazjonalne - Porta Kal

PortaKal Special

1 / 4 Stylizacja ślubna

W tak uroczystym dniu wszystkie oczy gości zwrócone są szczególnie na pannę młodą. W swoje wyobraźninosi ona obraz pięknej sukni z welonem oraz pragnie wyglądać olśniewająco, zaskakując przy tym Pana młodego.

Jeżeli nie do końca jesteś przekonana, jaka sukienka i dodatki będą pasować do Twojego typu urody i figury – zaufaj nam. Staniemy się Twoim osobistym przewodnikiem i ekspertem podczas zakupów ślubnych.

PortaKal Special

2 / 4 Stylizacja "nowa praca"

PortaKal Special

Nowe miejsce pracy to nie lada wyzwanie. Wszyscy się już znają, znają swoje miejsce w grupie, a tu nagle pojawia się ktoś nowy. Z pewnością Twoi nowi koledzy już od kilku dni szykują się na Twoje przyjście i zastanawiają się, jaka/jaki jesteś. Pamiętaj, że wszyscy będą Cię oceniali, a w pierwszej kolejności ocenią to, jak wyglądasz.

W tym momencie przychodzimy Ci z pomocą. Pomagamy dobrać ubrania i dodatki, które podkreślą Twoje atuty i pozwolą Ci od razu wpisać się w biznesowy klimat nowego miejsca pracy.

3 / 4 Stylizacja "wieczorowe wyjście"

Każdy z nas lubi być w centrum uwagi. Często liczy się pierwsze wrażenie, które niestety można zrobić tylko raz. Wydarzenia typu randka, wyjście do teatru czy przyjęcie koktajlowesą po to, aby na nich błyszczeć, zaskoczyć partnera i wszystkich dokoła.

Na każdą z Twoich wyjątkowych okazji przygotujemy odpowiedni strój i dobierzemy odpowiednie dodatki. Dzięki nam poczujesz się pewnie, wyjątkowo i z pewnością staniesz się gwiazdą wieczoru.

PortaKal Special

4 / 4 Stylizacja "studniówka"

PortaKal Special

Studniówka to Twój pierwszy, poważny bal w życiu. Chcesz, żeby Twoja sukienka była idealna, koleżanki podziwiały Twoją kreację, a partner nie odstępował Cię na krok? Każda z nas o tym marzy.

Dzięki nam jest to możliwe. Trafiłaś w dobre ręce. Z nami poczujesz się wyjątkowo, a sukienkę ubierzesz jeszcze nie raz. Ciekawe czy Twoje koleżanki skorzystają z porady stylisty? Może toTy będziesz tą pierwszą.

Cena usługi

550 zł Netto + ew. koszt dojazdu
Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków.

Usługa dostępna również w:
Londynie, Berlinie, Paryżu.

Rabat

Dla wszystkich naszych stałych Klientów, rabat -10% na kolejne zakupy.

Umów się na spotkanie

Umów się już dziś lub zadaj nam pytanie. Jesteśmy dla Ciebie.

Umów się na spotkanie

Copyright © Porta Kal. All rights reserved.

Designed by Brand Gravity